Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Zajrzyj na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/, aby skorzystać z wiedzy profesjonalisty.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz firm czy lokali gastronomicznych. Przeważnie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealny sposób na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza hostelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej fascynująca oraz pozwala gruntownie poznać oglądane miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do opracowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie panoramy sferycznej, wprawdzie w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów marketingowych warto zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości fotografii, które oprócz tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów polecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]