producent silników elektrycznych prądu stałego, ultra robotics

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Coraz szersze stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników DC, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]