Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Hurtownia słoików - tu zakupy na pewno będą udane!

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to też sektor, w którym świetnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, pyszny czy też unikalny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zapakowane tak, by towar jak najdłużej zachował świeżość, a więc najlepiej w szklane słoiki oraz butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek to metoda zmniejszenia wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, ocet albo piwo kraftowe, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki oraz słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane znakomite do rozlewania piwa, soków lub wina. Dowożone są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoików oraz butelek w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]