Spływ kajakowy na Dunajcu – aktywny wypoczynek

Spływ Dunajcem to znakomita metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla przeróżnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które potrzebują przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz pominąć.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która daje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, iż spływ kajakowy Dunajcem jest niesłychanie popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece występują także przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe panoramy zapierają dech w piersiach. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, konieczne jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ Dunajcem – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Comfort oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła i szczelne opakowania. Ze sobą trzeba zabrać spodenki oraz koszulkę do przebrania, sportowe buty, jak również ręcznik. Oprócz tego w pakiecie Comfort zapewniony jest transport busem ze Szczawnicy.