Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla eleganckiej Polki. Te szlachetne wyroby doskonale współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, mające wspaniałe cechy estetyczne. Migoczą pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt doskonale naśladuje drogocenne diamenty, używane są więc jako detal biżuteryjny. Istnieją także zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można uzyskać następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące kamienie są zahartowane i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, jak również naszyjników. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wariantach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często kupują klasyczne kolczyki, ale także te bogato zdobione.