Street View w Mapach Google – czy warto go zamówić?

Wejdź na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ aby dowiedzieć się, kto wykonuje spacer 360 stopni

Spacery Google to bardzo popularna forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez trudu w ciągu kilku sekund przenosimy się tak m.in. na ulice Londynu czy do egzotycznego Miami, aby zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy firmie oraz prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego spaceru nie jest ani ani drogie, ani trudne, z kolei prezentuje się ogromnie efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Czemu warto ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać lokalizacje z całego świata. Polega on na tym, że Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a potem łączy je i udostępnia na Mapach Google. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę, a także możemy samemu decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tego miejsca, prawie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Możemy również przechodzić kolejne metry i docierać do następnych lokalizacji — wciąż patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczający nas świat.

Street View dla biznesu – użyj go do promocji

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru Google po naszej firmie, hostelu czy restauracji. W odróżnieniu do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od wielkości nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer VR możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok zwykłych zdjęć i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz oczywiście kosztu jego wykonania, a sam spacer możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy opłaca się stworzyć spacer Google po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na odwiedzenie danego lokalu przez przyszłego klienta. Zdecydowanie warto stworzyć taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, poznając naszą restaurację, hostel czy mieszkanie do wynajęcia uzyskają mnóstwo ważnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas też postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna chcemy przyciągnąć pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się zdalnie o warunkach panujących w danej firmie, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer VR przyczynia się do lepszego pozycjonowania witryny oraz wyróżnienia naszego biznesu w Google Maps. Spacery VR działają na wszystkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]