Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Miejsce na wesele Kraków - uzupełnij swoje wiadomości!

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy zechcą wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – jak wybrać?

Poszukując sali na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę dość ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie łatwa. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli dekoracja sali, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Sala na wesele dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można wyprawić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]