Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Zobacz, gdzie zamówić kapsułki Tchibo

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i pomału zdobywała sobie tysiące sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – wystarczy napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą w dedykowanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającą kawą.

Kawy speciality z Kolumbii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak jej naparu jest unikalny, ponieważ stworzyło go mnóstwo najrozmaitszych czynników, m.in. konkretna pogoda panująca w roku zbiorów. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich specyficzny nuty smak. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Brazylii i Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w biurach czy hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka – zazwyczaj mieści się w widełkach 1,20-1,50 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. niebanalne wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Dzięki nim będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a zarazem podamy koleżankom wysokiej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]