Urlop w Tatrach – jak wyszukać wygodne apartamenty w Zakopanem?

Tutaj znajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę apartamentów Zakopane

Zakopane to jedna z najbardziej obleganych miejscowościwypoczynkowych w Polsce. Jakie atrakcje czekają tam na przybyszów? Jakimi regułami należy się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – baza noclegowa oraz najpopularniejsze atrakcje

Położone u podnóża Tatr Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Coś dla siebie odnajdą tu rozmaite grupy turystów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras zjazdowych, amatorzy imprez sportowych, a także trekkingu. Na zlokalizowanej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się konkursy, podczas których rywalizują sportowcy ze wszystkich stron świata. Przyjezdni mogą także podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” lub przejść się jednym z pieszych szlaków – m.in. do Doliny Kościeliskiej, na Kasprowy Wierch bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co należy zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się najpierw sprawdzić, jakie usprawnienia proponuje wybrane miejsce noclegowe oraz czy posiada plac zabaw dla dzieci. Nadzwyczaj ważne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w okolicy tras turystycznych bądźw centrum Zakopanego, jak i domy z dala od zgiełku.

Znajdź najlepsze apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z katalogu

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest nadzwyczaj obszerne – w miejscowości funkcjonuje mnóstwo kwater, które zaspokoją oczekiwania niezmiernie wybrednych turystów. Do wyboru są między innymi apartamenty (również typu studio), domy bądź pokoje. Na przybyszy czekają różne udogodnienia, które sprawią, że urlop w Zakopanem jest nadzwyczaj luksusowy – wybrane domki mają w ofercie dostęp do sauny, posiadają palenisko, a także gwarantują wynajmującym podstawowy sprzęt AGD (chłodziarkę, suszarkę do włosów, zmywarkę) i RTV (radio, telewizor). Nowocześnie urządzone rezydencje i domy pozwalają odprężyć się po intensywnie spędzonym dniu na szlaku. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów trzeba również dowiedzieć się, czy dana kwatera posiada miejsca parkingowe oraz czy jest przyjazne dla zwierząt – np. jeżeli zamierzamy wziąć ze sobą psa. Ogromny wachlarz ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające dzielenie ogłoszeń zgodnie z przeróżnymi kryteriami. Z wykorzystaniem łatwego w obsłudze katalogu w mgnieniu oka można znaleźć dom czy apartament wolny w interesującym nas terminie, który zapewnia parking, posiada widok na góry i plac zabaw dla dzieci.

Kontakt:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]