„Uroda i Zdrowie”testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]