Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, wykrawalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]