Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Tutaj kupisz maseczkę z przyłbicą

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, kompletnie odmienił nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do banku czy biura, gdzie przeważnie przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy bezwzględnie nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Trwała przyłbica ochronna zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są komfort, trwałość i niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób w podeszłym wieku i astmatyków

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne docenią również to, że działa ona z FaceID.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]