Vitberg – Pracownia Wibroterapii w Krakowie rozpoczyna działanie

Na https://www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4 uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

W 2018 r. na AWF-ie w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do przeprowadzania badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Będą w niej też prowadzone zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu odnowy psychosomatycznej, kosmetologii oraz fizykoterapii. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć jednocześnie do powysiłkowej regeneracji zawodników. krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się produkty firmy Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty badań mogą przysłużyć się do optymalizacji treningów sportowców czy doskonalenia terapii pacjentów. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane prace badawcze z dziedziny biochemii i fizjologii. Obserwacji poddany zostanie wpływ terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki obserwacji będą konfrontowane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]