Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Zleć wdrożenia WooCommerce.

Posiadasz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy statystyk sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Ze względu na to, jak dużą popularnością cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada dużo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z używając płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć specjalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o jego bezpieczeństwo, instalację wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek i właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o nowych produktach oraz promocjach lub zamieszczać recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]