Wisiorki dla dzieci

Więcej o biżuterii dla dzieci na www.bizuteriadladzieci.com

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze rzeczy nie zniszczyły się w czasie zabaw, czasem warto kupić pociechom własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Podstawowym kryterium wyboru akcesoriów dla dzieci powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasza pociecha nie zrobiła sobie krzywdy. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z biedronkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.