Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy górskie dla początkujących - ta niezwykła oferta wszystkich zadowoli.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki pod okiem wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Przygotowujemy trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]