Zabudowy samochodowe na zamówienie – zamów je u polskiego producenta

Sektor związany z transportem stale się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Jednoczenie potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, głównie tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji używane są zawsze surowce wysokiej klasy, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni 30 lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, co potwierdza między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu szczególnie wymagających towarów.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o komfort konsumentów, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu znacznie przyspiesza to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.