Zalety kolczyków na sztyftach

Zamów kolczyki ze sztyftami na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich zrobienia kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale również typ mocowania. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje, a także te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich dopasowanie upraszczają niewielkie gabaryty i nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych kreacji. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal tak dobrze, jak prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]