Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Więcej o kapsułkach A Modo Mio.

Firm produkujących kawę są setki, jakkolwiek Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz przyrządzano ich niepowtarzalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich mieszanek, wyznaczając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Stosowane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży nabyć można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale wciąż cechuje je wysoka jakość.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do licznych modnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), pyszną kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]