Zestaw do wibroterapii Vitberg – możesz korzystać z niego w domu

Więcej na temat Vitberg opinie na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący w pozycji siedzącej z czasem zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kręgosłupa oraz bóle kończyn. Jedną z metod walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Badania nad tym sposobem terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc również proces odchudzania. Z terapii wibracjami coraz częściej korzystają też zawodowi sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po wyczerpującym treningu.

Domowa wibroterapia z zestawem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać w zaciszu własnego mieszkania, bez wymogu zapisywania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. Na rynku można znaleźć zestawy do wibroterapii opracowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie trzech podstawowych programów: Nogi, Relaks oraz Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy intensywności drgań. Część podstawową można powiększyć o kolejne moduły: Kolana, Metabolizm, Nogi, Szyja oraz Biodra.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]