Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Więcej w temacie marki Vitberg na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]