Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Solidna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]